стрічка

Бойові українські дрони та зерно: білоруська пропаганда втрачає зв’язок із реальністю

10 Червня 2022, 23:41
Бойові українські дрони та зерно: білоруська пропаганда втрачає зв’язок із реальністю 4705
Бойові українські дрони та зерно: білоруська пропаганда втрачає зв’язок із реальністю

Останніми днями білоруська пропаганда найактивніше розганяла тему, що Україна буде атакувати білорусь дронами. Не оминали тамтешні держЗМІ і теми перевезення зерна, мовляв, білорусь активно пропонує свою «допомогу».

Вирішили не оминати теми й автори місцевої програми «Диспозиція». Про це йдеться у опозиційному телеграм-каналі «Беларускі Гаюн».

Коротко:

- увесь світ чекає на напад Білорусі на Україну;

- Україна провокує Білорусь на напад, влаштовує провокації (в тому числі із бойовими дронами);

- Білорусь все одно не йде в атаку, але допомогу у перевезенні зерна пропонує;

- в Україні постійно говорять про нестачу військ на сході. Але при цьому війська концентруються на білоруському напрямку;

- І ці війська не тихо стоять, а «кидаються гранатами».

Факт 1: прямих підтверджень участі білоруської армії у бойових діях в Україні немає. Проте з цілої низки причин були всі підстави очікувати на такий сценарій розвитку подій. Репутація у білоруської влади… ну ви зрозуміли.

Факт 2: керівництво Білорусі клялося і божилося напередодні 24 лютого, що нападу на Україну не буде. Але він відбувся.

Факт 3: ЗСУ не завдавали ударів по території Білорусі (хоча могли це зробити; білоруські військові об'єкти, де концентрувалися російські військові, відомі).

Факт 4: після всіх «чесних слів» про ненапад для України виглядає абсолютно логічним тримати сили на білоруському напрямку (зважаючи також на те, що до початку квітня частина територій Київської області ще була окупована російськими). Повторення такого сценарію більше не буде.

Факт 5: «атаки дронами», яких нібито відбувається безліч, але про які мовчать, щоб не провокувати Україну, виглядає як дешева постановка. Та й навіщо Україні створювати +1 фронт із Білоруссю, коли інших проблем вистачає – загадка. Тут треба викликати бойових магів, щоб розібратися у питанні.

Факт 6: режим Лукашенка «пропонує допомогу» з вивозом зерна тільки для того, щоб поторгуватися і вибити собі санкційних потурань. Ну і паралельно у свого союзника вибити «туза козирного» у вигляді зернової кризи. Який союз – такі й союзники.

У сухому залишку: білоруська пропаганда втратила зв'язок із реальністю.

Читайте також: Ракети, аміак і напад білорусів: телеграм-деза на Волині та Рівненщині за два тижні

 

 

Коментар
Код блоку:
27/09/2022 Вівторок
27.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром