стрічка

Австрійський священник передав до Луцька гуманітарну допомогу

17 Травня 2022, 17:35
Австрійський священник передав до Луцька гуманітарну допомогу 160
Австрійський священник передав до Луцька гуманітарну допомогу

З австрійського міста Туль до Луцька. Таким маршрутом слідував волонтер та священик Кшиштоф Ковальський, який вже вдруге привіз гуманітарну допомогу, зібрану парафіянами його церкви. 

В бусі здебільшого продукти харчування, ліки та засоби особистої гігієни. Про це йдеться на сайті Луцькради.

За словами іноземного волонтера, з початком війни мешканці його міста дуже охоче допомагають українцям.

«Зараз усі об’єднались задля вашої перемоги. Ви боретесь не лише за свою країну та за свободу, а також за мир та спокій в усій Європі. В Луцьку немає бойових дій, тут не відчувається, що у вашій країні йде війна. Але ми знаємо, що є інші міста, які дуже сильно постраждали від окупації. Це – Маріуполь, Ірпінь, Буча. Ми переживаємо за людей, які зараз знаходяться в підвалах та бомбосховищах. Вони ризикують своїм життям і часто втрачають їх, будучи там. Тому ми підтримуємо вас та усім серцем бажаємо Україні перемоги», – зауважив Кшиштоф Ковальський.

Координаторка Луцького центрального пункту допомоги Лариса Карп’як подякувала волонтеру за допомогу, яку надали австрійці. Також вона повідомила, що військовослужбовці Збройних Сил України постійно потребують станків та піни для гоління, футболок темного кольору та кольору хакі, літнього взуття та шкарпеток.

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022