Юна ковельська борчиня Діана Рисьова буде виступати на міжнародних змаганнях

Юна ковельська борчиня виступить на міжнародних змаганнях

10 Травня 2022, 15:43

Вихованка Ковельської ДЮСШ N1 імені Петра Стуса Діана Рисьова представлятиме Україну на міжнародних змаганнях.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

У Львові відбулись Всеукраїнські відбіркові змагання з вільної боротьби серед дівчат віком до 18 років. За результатами сформувалась збірна команда країни для участі в чемпіонатах Європи та світу.

У цих змаганнях взяла участь вихованка Ковельської ДЮСШ N1 імені Петра Стуса Діана Рисьова, яка виступала у ваговій категорії 46 кг. У півфіналі дівчина перемогла борчиню з Дніпропетровської області, якій поступилася минулого року. У фіналі – була сильнішою за чемпіонку України, призерку Європи, спортсменку з Житомирської області.

Таким чином, Діана виборола путівку на міжнародні змагання, де буде захищати честь України.

Готував спортсменку до змагань тренер Олег Стус.