стрічка

Юна ковельська борчиня виступить на міжнародних змаганнях

10 Травня 2022, 15:43
Юна ковельська борчиня Діана Рисьова буде виступати на міжнародних змаганнях 346
Юна ковельська борчиня Діана Рисьова буде виступати на міжнародних змаганнях

Вихованка Ковельської ДЮСШ N1 імені Петра Стуса Діана Рисьова представлятиме Україну на міжнародних змаганнях.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

У Львові відбулись Всеукраїнські відбіркові змагання з вільної боротьби серед дівчат віком до 18 років. За результатами сформувалась збірна команда країни для участі в чемпіонатах Європи та світу.

У цих змаганнях взяла участь вихованка Ковельської ДЮСШ N1 імені Петра Стуса Діана Рисьова, яка виступала у ваговій категорії 46 кг. У півфіналі дівчина перемогла борчиню з Дніпропетровської області, якій поступилася минулого року. У фіналі – була сильнішою за чемпіонку України, призерку Європи, спортсменку з Житомирської області.

Таким чином, Діана виборола путівку на міжнародні змагання, де буде захищати честь України.

Готував спортсменку до змагань тренер Олег Стус.