стрічка

Волинські вибухотехніки розміновують Чернігівщину у складі зведеного загону НПУ

18 Квітня 2022, 18:35
Розмінування ФОТО 1782
Розмінування

Вже майже тиждень співробітники відділу вибухотехнічної служби ГУНП у Волинській області виявляють та знешкоджують вибухові пристрої на звільненій від рашистів території Чернігівської області. До цього вибухотехніки виконували ті ж завдання на Київщині.

Спеціалісти працюють разом із колегами з інших областей в складі зведеного загону вибухотехніків з оперативного розмінування Національної поліції України. Правоохоронці зачищають територію, де проходили бойові дії, від нерозірваних боєприпасів та інших небезпечних предметів, також реагують на кожне повідомлення громадян про підозрілі знахідки, повідомляють у поліції Волині.

 

Вибухотехніки перевіряють місця базування окупантів, покинуті бойові позиції та всю територію міста й області, де велися активні бої. Вони вилучають авіаційні бомби, касетні боєприпаси, мінометні міни, снаряди до гармат тощо, згодом усе це знищують у спеціально відведених місцях, що не нестиме жодної небезпеки мирним жителям. 

Начальник відділу Ігор Заболотний зазначив, що правоохоронці ретельно інспектують кожен сантиметр довіреної території, аби жоден громадянин не постраждав внаслідок вибухонебезпечних предметів:.

«Це наша робота – уберегти від різних загроз наших співгромадян та знову повернути їм безпечний простір. Працювати не страшно, страшно дивитися на страждання і біль людей, які віч-на-віч стикнулися з війною», – ділиться поліцейський.

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
20.03.2023