стрічка

Мер Рівного пояснив, чому деякі працівники міськради отримали високі премії

30 Березня 2022, 22:48
Мер Рівного пояснив, чому деякі працівники міськради отримали високі премії 2300
Мер Рівного пояснив, чому деякі працівники міськради отримали високі премії

Міський голова Рівного Олександр Третяк прокоментував високі премії деяких працівників Рівненської міськради за березень.

Про це йдеться у вечірньому відеозверненні Третяка – повідомляє Район.in.ua.

«Я чітко попередив усіх працівників міської ради: «Ми перебуваємо у стані війни. Не очікуйте, що буде виплачуватись зарплата, як у довоєнні місяці». Ми дійшли згоди, що зарплата буде однозначно зменшена. Була домовленість, якщо працівники виконкому, ради, отримують заробітну плату, вони частину грошей віддадуть на підтримку Збройних сил України», – стверджує мер Рівного.

За словами Третяка, та такі умови всі працівники міськради погодились.

«Працівники міської ради не просто отримали зарплату як раніше. Вони не отримували раніше жодних надбавок чи премій. Працівники міської ради отримали нижчу зарплату, ніж завжди. Як мінімум, на відсотків 20. І більше того, вони її вже перераховують на підтримку Збройних сил України», – зазначив Третяк.

І додав, що близько 40% працівників міськради з початку війни взяли відпустку без повернення коштів.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням Олександра Третяка, директори департаментів, керівники управлінь та служб за березень повинні отримати до посадового окладу 180% премії. Їхні заступники і начальники управлінь у складі департаментів отримають 140% премій до окладу. Працівники виконкому матимуть 45 – 100% премії до окладу.  Зазначимо, що така «щедрість» міського голови викликала неабияке обурення серед містян.

 

Коментар
Код блоку:
16/08/2022 Вівторок
16.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром