стрічка

Переваги використання продуктів Zendesk у бізнесі

29 Березня 2022, 17:01
Переваги використання продуктів Zendesk у бізнесі Реклама 437
Переваги використання продуктів Zendesk у бізнесі

Сучасні digital-інструменти для ведення бізнесу відкривають нові можливості для управління клієнтським досвідом. Однією з найефективніших і найбільш функціональних програм у сфері надання клієнтської підтримки є платформа підтримки клієнтів Zendesk. 

Цей вебдодаток спрощує взаємодію із замовниками, дозволяє оперативно реагувати на їхні запити і тим самим підвищувати лояльність покупців та вибудовувати з ними довгострокові лояльні відносини. Отримати вичерпну інформацію про цю платформу можна на сайті компанії Cloudfresh, а в нашій статті ми зробимо короткий огляд технології та її основних переваг.

Які завдання допомагає вирішувати платформа для першокласної підтримки клієнтів Zendesk

Платформа Zendesk включає кілька програмних продуктів: кросплатформовий чат Zendesk Chat, клієнтську базу даних Zendesk Guide, інструменти для ведення аналізу та звітності Zendesk Explore, програмне забезпечення для колл-центрів Zendesk Talk та інші продукти. З їх допомогою бізнес вирішує цілу низку завдань:

 • прийом та обробка клієнтських запитів у декількох каналах;
 • планування процесів та контроль за прогресом заявок;
 • архівація тикетів;
 • автоматизація відповідей на подібні звернення користувачів;
 • збереження та перегляд файлів, що завантажуються клієнтами
 • інтерактивна база знать, що легко оновлюється
 • інтеграції з популярними програмами і сервісами

Таким чином, платформа підтримки клієнтів Zendesk – це ефективний інструмент для надання першокласного клієнтського досвіду вашим бізнесом.

Переваги клієнтського сервісу Zendesk

 1. Простота використання. Незалежно від того, яку саме digital-технологію Zendesk вирішите використовувати для оптимізації бізнес-процесів, ви будете приємно вражені зрозумілим інтерфейсом та простим управлінням.

 2. Якісна комунікація з клієнтами. В умовах високої конкуренції лояльність покупців насамперед заслужить та компанія, яка максимально чітко та оперативно реагуватиме на запити. З платформою для підтримки клієнтів Zendesk ви зможете охопити і якісно обробити всі заявки, що надходять з будь-яких каналів.

 3. Хмарне сховище. Усі необхідні для бізнесу дані зберігаються у хмарному сховищі. Це забезпечує доступність інформації в режимі 24/7, можливість доступу до неї з будь-якого пристрою, інтеграцію даних із різними месенджерами, блогами та іншими інтернет-ресурсами.

Щоб дізнатися більше про переваги платформи для підтримки клієнтів Zendesk та замовити її підключення, звертайтесь до компанії Cloudfresh. Зв'яжіться зі спеціалістами та отримайте кваліфіковану допомогу у виборі програмного продукту, його впровадженні та налаштуванні під актуальні вимоги вашого бізнесу.

Коментар
Код блоку:
27/09/2022 Вівторок
27.09.2022
Афіша
 • Сьогодні
 • Завтра
 • Незабаром