стрічка

«Україна об'єдналась заради миру», – Володимир Зеленський

25 Березня 2022, 00:49
«Україна об'єдналась заради миру», – Володимир Зеленський 1498
«Україна об'єдналась заради миру», – Володимир Зеленський

У ще одному відеозверненні до європейців президент України Володимир Зеленський зазначив, що вдячний за можливість звернутися до народів Європи. 

Про це він повідомив в офіційному тг-каналі.

«Місяць агресії. Коротко, як це було. Почалось все 24 лютого, як полетіли ракети до наших домівок. На людей падали бомби, росія захопила Чорнобильську атомну станцію. 24 дні люди там були у Заручниках. окупанти стріляли по Запорізькій атомній станції,  Бабиному яру. Зруйнували близько 230 шкіл, 155 дитячих 128 дітей, били по університетах, спалювали цілі села, вбивали журналістів, заблокували Маріуполь. Підривають укриття, пологові будинки», – наголосив Володимир Зеленський.

Російська війська застосовують фосфорні бомби, гвалтують жінки, руйнують Викрали більше 2 тисяч дітей, обстрілюють гуманітарні колони, вбивають людей в Донецьку і кажуть, що це ми.  

З його слів, Україна об'єдналась заради миру і об'єднала увесь світ.  Зранку вся Україна хвилиною мовчання вшановуємо пам'ять всіх загиблих.

«Хочу подякувати Європейському союзу за санкції, та це було трошечки запізно. Північний потік-2 ви заблокували, ми вам вдячні. Та це теж було трішечки запізно. Будь ласка, тепер вже не спізніться. За місяць ви побачили, хто кого вартий. Україна повинна бути в ЄС, адже багато Європейських країн – за нас», – наголосив президент.

Коментар
Код блоку:
27/09/2022 Вівторок
27.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром