стрічка

Які фейки готують окупанти, щоб дезорієнтувати українців

05 Березня 2022, 13:03
Які фейки готують окупанти, щоб дезорієнтувати українців 1109
Які фейки готують окупанти, щоб дезорієнтувати українців

Російські окупанти вигадують нові фейки і «воскрешають» старі, щоб дезорієнтувати українців.

До яких вкидів готуватися, повідомили в управлінні СБУ у Волинській області.

Варто очікувати вкиди про діяльність «секретної тюрми СБУ/ЦРУ» на українській території. Нібито її ув’язнені, котрі потрапили в полон ЗСУ, передадуть відео з тюрми. А от роль «ув’язнених» для цієї постановки візьмуть на себе бойовики ОРДЛО із колишніх військових дезертирів чи злочинців.

«Можемо підказати окупантам: не витрачайтеся на постановку та акторів! Беріть будь-яке відео ваших вояк з полону – ми ділимося ними щодня і в дуже великій кількості! І там є чимало цікавого для Гааги!» – коментують в СБУ.

У соцмережах вороги створюють безліч фейкових сторінок українських органів влади. А на них – нібито наші посадовці чи військові під загрозою фізичного насильства закликають співпрацювати з окупантами чи розповідають про капітуляцію Києва.

На всяк випадок нагадуємо, що мер Куп'янська, який хотів «здати» місто російським загарбникам, отримав підозру від СБУ у той же день.

Ворог ретранслює росТБ через захоплене телекомунікаційне обладнання у Херсоні та Мелітополі. Вмикати й слухати цю пропаганду не варто - шкідливо для здоров’я. Як і читати російські методички з «правилами для звільнених територій України», котрі поширюють на окупованих територіях.

«Довіряйте перевіреним та офіційним джерелам! Вони регулярно повідомляють оперативну інформацію про перебіг війни, втрати ворога, результати бомбардувань українських міст і шалений спротив наших захисників», – нагадують в управлінні СБУ у Волинській області.

 Читайте також: Маріуполь: поширюють фейк про українських військових, які не випускають мирних мешканців

Коментар
Код блоку:
22/03/2023 Вівторок
21.03.2023