стрічка

Частина телеканалів може тимчасово не працювати: ПРИЧИНА

28 Лютого 2022, 21:40
Частина телеканалів може тимчасово не працювати: ПРИЧИНА 85032
Частина телеканалів може тимчасово не працювати: ПРИЧИНА

У зв’язку з резервуванням цифрового ефірного мовлення (т2), частина телеканалів може тимчасово не працювати.

Про це пишуть в телеграм каналі ТСН.

Після завершення таких робіт, мовлення телеканалів відновиться автоматично. 

Також нагадуємо, що Єдиний новинний марафон безперервно транслюється на радіо станціях, в інтернеті та YouTube.

Це НЕ блокування зв‘язку окупантом, тому зберігайте спокій і, поки телеканали не будуть працювати, дивіться трансляції онлайн.

Коментарі
15 Вересня 2022, 10:50
Доброго дня. В мене запитання. Чому вже 3 день відключають Т2. З ранку і цілий день немає телебачення. Вмикають тільки в вечері 6.30 про таке треба попереджувати
27 Вересня 2022, 14:22
Чому не показує телевізор? Досить того що й так не маєте що показувати , то взагалі виключили. Дурдом, блін. Включіть ті фільми і передачі , які йшли раніше , начерта мені ваші марафони майже по всіх каналах? Включіть на одному каналі , кому цікаво той подивиться . Не ну слів немає....
29 Вересня 2022, 06:27
Чому не працюють канали Інтер, айситиви, 1+1 ?
04 Грудня 2022, 14:18
відсутні всі канали на т2 З 30.10.22. пів Умані відключено телебачення. ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ,В ЧОМУ ПРИЧИНА ????
09 Грудня 2022, 14:47
Умань так проблему і не вирішено ! Єфірного телебачення нема 2 тижні мінімум! Яка причина?
24 Грудня 2022, 17:05
Немає сигналу Т-2. відсутня тансляція каналів
26 Грудня 2022, 14:42
Канали показують запис, не ідуть канали згідно з телепрограмлю! Вже давно. Коли буде відновлення?
30 Грудня 2022, 19:10
Не работает телевидение г. Николаев
31 Грудня 2022, 20:57
Львів - сьогодні цілий день не працює Т2. Немає сигналу Т-2. відсутня тансляція каналів. Коли буде відновлення?
04 Січня 2023, 11:39
Доброго всім дня.Таке питання,в чому причина? Відключили 1 01 2023 року т-2,і ніде не описується про це.Будь ласка підскажіть в чому причина.Пишиться по всіх каналах немає сигналу.Антена нова в нормі.
04 Січня 2023, 11:42
м.Чернівці.
04 Січня 2023, 12:06
Чому немає відповіді по поводу т-2?Чернівці,вже четверті сутки не показують канали.
10 Січня 2023, 07:12
Сигнал відсутній по Вінницькій, Житомирській, та Київській області, яка причина?
10 Січня 2023, 07:57
Шановні модератори вітаю з новим роком та різдвом христовим. Сигнал відсутній по Вінницькій, Житомирській та Київській області, що сталося з т2 сигналом?
10 Січня 2023, 07:59
Шеф всьо пропало! Сигнал т2 відсутній.
10 Січня 2023, 15:32
Песець т2 сигнал відсутній.
10 Січня 2023, 15:34
Житомирська область сигнал Т2 відсутній
11 Січня 2023, 16:17
Село ТРУШКИ Білоцерківський район минулу неділю весь тиждень не було сигналу т2. З вчерашнього ранку знову нема сигналу скільки вже можна??? Навіщо
12 Січня 2023, 21:20
Слава Україні!!! Чому не працює Т2 у Львівській обл.
16 Січня 2023, 14:33
Доброго вечора. Питання, чому відсутній повністю сигнал на т2 вже 3 добу???????? Кіровоградська область. Олександрійський район. Смт. Нова Прага. Про таке потрібно попереджати. Дайте будь- ласка відповідь....🙏🙏🙏 Краще б вимкнули на супутниковому телебаченні кацапській канали....
31 Січня 2023, 17:07
В Житомирі другу добу практично не показує Т2. Пише немає сигналу. В чому причина?
31 Січня 2023, 20:42
Доброї ночі, підскажіть будьласка чому в Житомирі не показує Т2, тількі 3 канали і більше нічого немає?
03 Лютого 2023, 18:42
Кому немає сигналу на т2 , Лиманський район , с Іваново. Пише " сигнал вне доступа"
08 Лютого 2023, 03:37
Підкажіть будь ласка коли з'явиться сигнал Т2? З 6.02 сигнал повністю відсутній.
28 Лютого 2023, 11:10
не работают все!