стрічка

Укрзалізниця скасувала низку приміських поїздів по всій країні

25 Лютого 2022, 10:35
Укрзалізниця скасувала низку приміських поїздів по всій країні 1862
Укрзалізниця скасувала низку приміських поїздів по всій країні

З 25 лютого скасували приміські поїзди Київського регіону, що курсують з Києва в напрямку Тарасівки, Фастова, Зернового, Ворожби, Конотопа, Шостки, Василькова, Коростені, Тетеріва, Малина та між цими пунктами. Електропоїзди, що курсують зазвичай до Бучі зі Святошино та Борщагівки, продовжать ходити, але тепер курсуватимуть лише до Ірпеня.

Про це повідомили на сайті Укрзалізниці.

В Одеському регіоні скасували поїзди, що курсували за маршрутом Миколаїв — Херсон, Херсон — Вадим та Христинівка — Умань.

У центральному регіоні скасували поїзди Запоріжжя — Новоолексіївка та Мелітополь — Запоріжжя.

У Львівському регіоні скасували електропоїзди сполученням Львів — Лавочне — Чоп з 25 лютого та зворотно з 26 лютого.

Також скасували електропоїзди сполученням Харків — Козача Лопань, Мерчик — Тростянець — Смородине та Тростянець — Смородине — Люботин.

Скасували низку приміських рейсів на сході країни: поїзди за маршрутами Харків — Бахмут, Харків — Лозова — Краматорськ та Харків — Слов’янськ не курсуватимуть до подальших вказівок.

Поїзди Маріуполь — Південнодонбаська курсуватимуть лише до Волновахи, поїзди з Лимана, Ізюму та Святогірська курсуватимуть лише до Фенольної замість станції Скотувата. Поїзди сполученням Лантратівка — Кіндрашівська-Нова обмежуються по станції Новий Айдар.

«Укрзалізниця робить усе можливе, щоб продовжувати курсування електропоїздів у тих регіонах, де це дозволяє ситуація. Пасажирів просимо зберігати спокій, мати при собі документи, що посвідчують особу, бути готовими до можливих перевірок речей та уважно слухати оголошення на вокзалах та станціях», – йдеться у повідомленні.

Коментар
25/05/2024 Субота
25.05.2024