стрічка

Видаватимуть зброю усім, хто готовий захищати Україну

24 Лютого 2022, 12:26
Володимир Зеленський 2516
Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українські військові в тяжких боях завдають втрат ворогу, а українська влада готова надати зброю всім українцям, готовим захищати Батьківщину від Росії.

Про це президент сказав у відеозверненні, пише «Українська правда».

«Збройні сили України ведуть тяжкі бої, відбиваючи атаки на Донбасі, в інших регіонах на сході, півночі, півдні. Ворог поніс серйозні втрати, втрат у ворога буде ще більше. Вони прийшли на нашу землю. Україна атакована з півночі, півдня та сходу, атакована з повітря. Захист працює.

Армія і національна солідарність – це, на сьогодні, головна опора української державності. Але я вважаю, що вона не єдина. Ми вже видаємо зброю і будемо видавати для захисту нашої землі всім охочим, всім спроможним захищати наш суверенітет. 

Кожен, хто має бойовий досвід і може приєднатися до оборони України, повинен негайно прибути до відповідних центрів комплектації. Міністерство внутрішніх справ залучає до захисту держави ветеранів», – сказав президент.

Також Зеленський зазначив, що від ранку Україна має поранених військових і закликав здавати донорську кров для них. 

Президент додав, що працювати зараз – це також допомога державі. 

Він наголосив, що у людей мають бути всі необхідні товари та послуги, а банки мають забезпечити наявність фінансового ресурсу.

Коментар
28/02/2024 Вівторок
27.02.2024