стрічка

Перший удар Росії по Україні провалився, – Арестович

24 Лютого 2022, 10:44
На Волинському напрямку відбили просування військ ворога 11619
На Волинському напрямку відбили просування військ ворога

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що перший удар Росії по Україні провалився – він не знизив боєздатність ЗСУ.

Про це посадовець повідомив під час брифінгу, передає Українська правда.

«Основні удари були нанесені о 5 ранку по містах, по військовій інфраструктурі, аеродромах, складах ресурсів та центрах військового управління. За нашими попередніми даними – перший удар провалився. Тобто, втрати є, але вони незначні. Вони не знизили боєздатність ЗСУ та інших силових структур. Що стосується найголовнішого: чи є наземне просування. За попередніми даними, незначне вклинення противника на відстані до п'яти кілометрів спостерігається на півночі Харківської області, Чернігівській, ближче до Сум, і дані, які потребують перевірки – можливо, на Волинському напрямку. Але там, за інформацією, яка щойно надійшла, відбите просування», – сказав Олексій Арестович.

Він заперечив, що відбувся значний наступ збройних сил Росії на волинському напрямі, зазначивши, що з території Білорусі рушили щонайбільше 2-3 російських танків та до 50 російських військових.

Нагадаємо, в Україні введи воєнний стан. Вранці у Луцьку було чутно вибухи – вони відбувались на військовому аеродромі.

 

Коментар
01/03/2024 П'ятниця
01.03.2024