стрічка

У Рівному обрали запобіжний захід шахраям-псевдополіцейським

07 Лютого 2022, 20:00
Рівне: зловмисникам, які ошукали пенсіонерку на 140 тисяч гривень, обрали запобіжний захід 379
Рівне: зловмисникам, які ошукали пенсіонерку на 140 тисяч гривень, обрали запобіжний захід

Рівненський міський суд 7 лютого розглянув клопотання слідчого про обрання 37-річним рівнянам, підозрюваним у крадіжці, вчиненої із проникненням у житло, запобіжного заходу.  

Один із них перебуватиме під вартою терміном 60 діб із правом внесення застави розміром 60 прожиткових мінімумів, інший — під цілодобовим домашнім арештом, – повідомляють у пресслужбі поліції Рівненщини. 

Нагадаємо: чоловіків, працювали за схемою «ваш родич потрапив у ДТП», представлялися працівниками правоохоронних органів та брали у розгублених рідних гроші на «лікування», затримали 5 лютого на виїзді з обласного центру.

Поліцейські перевіряють чоловіків на причетність до інших аналогічних злочинів.

Відповідно до санкції інкримінованої статті їм загрожує від трьох до шести років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.

Читайте також:  Сповіщення про кредити в Дії допомогли попередити понад 700 випадків шахрайства

 

Коментар
23/03/2025 Неділя
23.03.2025