стрічка

На придорожніх «Лісовичках» Волині можна зарядити електромобіль

23 Січня 2022, 12:58
Ратнівщина: на придорожньому «Лісовичку» можна зарядити електромобіль 399
Ратнівщина: на придорожньому «Лісовичку» можна зарядити електромобіль

На придорожніх рекреаційних пунктах Волині установили електрозаправки.

Про це повідомляє пресслужба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Електрозаправки встановили на нещодавно збудованих рекреаційних комплексах «Лісовичок» у селищі Колки Луцького району, поблизу селища Маневичі Камінь-Каширського та недалеко від міста Володимир (село Житані). 

Такі ж заправки уже облаштовують на «Лісовичках», що збудовані держпідприємствами «Ратнівське ЛМГ» (село Лучичі Забродівської ТГ) та «Любомльське ЛГ» (село Згорани Ковельського району). 

Лісівники переконалися, що така послуга досить популярна. І попит, безперечно, зростатиме – разом із кількістю електрокарів на волинських дорогах. Тому вважають, що це – гарний початок з логічним продовженням.

Ідею встановити електрозаправки висловив начальник управління Олександр Кватирко. Крім того, що це екологічно, затребувано серед сучасних водіїв, такі заправки можуть бути дієвим інструментом для додаткового залучення клієнтів і зростання відвідуваності. 

Зарядити акумулятор автомобіля справа не швидка, тож водій та пасажири точно захочуть прогулятися територією рекреаційного пункту, випити смачної кави або лісового чаю. Чи й навіть пообідати. Всі ці послуги можна отримати безпосередньо у «Лісовичку».

Тепер власники електромобілів можуть планувати подорож на Волинь, не боячись зупинитися на пів шляху. Електрозаправки вже є на картах електрозаправок України. Наприклад таких, як plugshare.com, autogeek.com.ua, hevcars.com.ua та інші.

Користуватися досить легко. Заправка має два типи зарядних пристроїв: Type 1 (J1772) та Type 2 (Mennekes), для різних автомобілів.

Щоб отримати доступ до зарядної станції, власнику електрокара необхідно скористатися мобільним додатком АЕ Charging Point.

Після реєстрації будуть доступні такі функції:

  • увімкнення/вимкнення зарядного пристрою;
  • перегляд її статусу зайнята/вільна;
  • можливість зарезервувати конектор;
  • переглянути баланс, поповнити баланс;
  • переглянути кількість спожитої електроенергії.

Читайте також: Де відпочити узимку на Ратнівщині: рекреаційний пункт «Лісовичок»

 

Коментар
19/05/2022 Четвер
19.05.2022