стрічка

На що звертати увагу під час пошуку аксесуарів?Дає поради інтернет-магазин ювелірних виробів «Онікс»

04 Грудня 2021, 13:10
Каблучка Реклама 486
Каблучка

Красивий і стильний образ складається з безлічі деталей. Особливо це стосується прикрас, які додають яскравих барв, індивідуальності та шарму. Без них наряд буде виглядати занадто просто.

Величезний ювелірний асортимент дозволяє втілити будь-які ідеї в життя. Головне, чітко продумати, що саме ви хочете. А ще не забувайте орієнтуватись на певні критерії вибору, про які нагадає інтернет-магазин ювелірних виробів «Онікс», щоб надалі уникнути помилок.

Про що потрібно пам’ятати під час пошуку аксесуарів?

Величезний ювелірний асортимент постійно поповнюється новими виробами. Через це просто очі розбігаються і часто дуже важко сконцентруватися.

Щоб уникнути помилок, варто заздалегідь скласти список з певними критеріями. Це допоможе швидше у всьому розібратись.

Для кого призначається аксесуар

Дітям, жінкам чи чоловікам потрібні зовсім різні речі. Є ще одна тонкість: варто враховувати вік. Наприклад, маленькій принцесі та підлітку підбирайте абсолютно різні прикраси. Це стосується й інших.

Як часто будете носити

На кожен день підбирайте універсальні речі, які гармоніюватимуть з багатьма образами. Наприклад, для цього підходять пусети, браслети з плетінням, невеликі кулони.

Що стосується вечірніх прикрас, асортимент значно розширюється. Сережки з підвісками, масивні каблучки, довге намисто – можна знайти стільки прекрасних речей.

Окремо хочеться сказати про прикраси-трансформери. Вони ідеальний варіант, якщо після роботи вам потрібно піти на вечірку чи побачення. Вдень ви не порушуєте дрес-код, а ввечері виглядаєте неперевершено.

Особливості зовнішності

Ніхто би не хотів прикрасами підкреслити недоліки зовнішності, тому будьте уважними.

  • Підбираючи сережки, звертайте увагу на форму обличчя. Наприклад, для овальної чи квадратної форми обличчя потрібні зовсім різні прикраси. Також можете не забути про колір очей, волосся та шкіри. Особливо це стосується тих випадків, коли в аксесуарах мають бути вставки.
  • Якщо мова йде про каблучки, тут потрібно звернути увагу на пальці. Якщо вони худі, підбираємо одні прикраси, досить широкі – шукаємо інші.
  • При виборі браслета важливу роль грає зап’ястя. Для тонких чи масивних рук підбирайте відповідні аксесуари.
  • Що стосується кулона, тут потрібно враховувати зріст, статуру.

Орієнтуючись на елементарні поради, розібратись в величезному каталозі буде набагато простіше. Разом з «Онікс» зможете вдало доповнити будь-який образ і виглядати неперевершено.

Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром