стрічка

У Березнівській лікарні запрацює сучасне відділення екстреної допомоги

04 Грудня 2021, 10:17
Березнівська лікарня 367
Березнівська лікарня

Невдовзі розпочне роботу сучасне відділення екстреної медичної допомоги Березнівської центральної районної лікарні, що на Рівненщині. 

Відділення працюватиме цілодобово. Про це повідомив директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОДА Олег Вівсянник під час онлайн брифінгу.

«Завдяки президентській програмі «Велике будівництво» заклад реконструювали. Будівельні роботи вже завершені, підготовлені кабінети для встановлення обладнання. Відділення матиме кабінети цифрової рентгенографії, томографії, ультразвукової діагностики; малу операційну, травматологічну та гінекологічну оглядові, лор- та офтальмологічний кабінети», - розповів Олег Вівсянник.

Заклад отримав нове обладнання, закуплене за кошти держбюджету. Кабінети будуть оснащені сучасним 32-х зрізовим комп’ютерним томографом, рентген-апаратом та УЗД. Також закуплені ШВЛ-апарати, обладнання для колоноскопії та фіброгастродуоденоскопії.

У відділенні діятиме палата інтенсивної терапії на 5 ліжок.

Також у структурі є боксоване приміщення з окремим входом для ізоляції пацієнтів з ознаками інфекційної хвороби. Передбачили і спеціальне крите приміщення для заїзду швидких.

Приміщення повністю пристосоване до потреб людей з інвалідністю, враховані норми безбар’єрності.

Площа оновленого відділення становитиме 775 квадратів.

«Після реконструкції у приймальному відділенні зміниться не тільки його технічне оснащення, а й порядок прийняття хворих. Адже буде все в одному місці – починаючи від сортування, діагностики та лікування. Це великий позитив для закладу, а головне – для пацієнтів», - наголосив головний медик області.

Читайте також: Березнівчанину, який торгував фальшивими ПЛР-тестами, загрожує до п'яти років за гратами

 

Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром