стрічка

Судили рівнянина, який організував у гаражі підпільний коньячний цех

26 Листопада 2021, 13:06
Судили рівнянина, який організував у гаражі підпільний коньячний цех 269
Судили рівнянина, який організував у гаражі підпільний коньячний цех

60-річного рівнянина засудили за незаконне виготовлення алкогольних напоїв.

У суді прокурор довів, що чоловік, не бувши підприємцем та не маючи необхідних дозволів, у липні цього року придбав сировину та обладнання для виготовлення алкогольних напоїв. Цех облаштував у одному з рівненських гаражів, де його і викрили правоохоронці, повідомляють у пресслужбі прокуратури Рівненської області. 

Тоді, під час обшуків вилучили понад 5 тонн спирту, спиртосуміші та «коньяку» в пластикових бочках з краном та помпою, каністрах та літрових пластикових пляшках, готових до продажу. А це, приміром, загалом понад 16 тисяч пляшок алкогольних напоїв, орієнтовною вартістю 1,5 мільйона гривень.

Крім того, в цеху знайшли харчові ароматизатори, порожню тару, підготовлену для розливу алкоголю, корки, спиртометр, мішки з цукром, пристрій для закорковування пляшок та інше обладнання.

Висновками експертиз підтверджено підробку алкоголю, що становить загрозу для життя та здоров’я людей. 

Вироком суду чоловіка засуджено до 3 років позбавлення волі з встановленням іспитового строку тривалістю 1 рік, а також з конфіскацією та знищенням вилучених алкогольних напоїв та сировини для їх виготовлення. 

Читайте також:  У Рівному в колишнього військовослужбовця вилучили гранату та пістолет

Коментар
28/01/2022 Четвер
27.01.2022