стрічка

Жорстоким 20-річним убивцям із Рівненщини ухвалили новий вирок

19 Листопада 2021, 14:40
Рівненський апеляційний суд скасував вирок Сарненського районного суду 264
Рівненський апеляційний суд скасував вирок Сарненського районного суду

Рівненський апеляційний суд скасував вирок Сарненського районного суду за умисне вбивство чоловіка, а також розбій, заволодіння та умисне знищення автомобіля, вчинені за попередньою змовою двома, тоді ще неповнолітніми, юнаками.

Про це інформує пресслужба Рівненської обласної прокуратури

У червні цього року суд визнав винними 20-річних жителів Дубровиці, які у 2018 році вбили та покинули в лісі жителя міста Ковель, Волинської області. Пізніше обвинувачені заволоділи особистими речами та грішми загиблого, а його автомобіль відігнали, облили бензином та підпалили.

Суд першої інстанції призначив обвинуваченим покарання – кожному по 10 років позбавлення волі. Крім того, згідно з вироком, засуджені мали сплатити потерпілим понад 200 тисяч гривень матеріальної шкоди та 2,4 мільйона гривень моральної.

Не погоджуючись із таким рішенням суду прокуратура та потерпілі оскаржили його в апеляційному порядку і просили призначити вбивцям 45-річного чоловіка, батька двох неповнолітніх дітей, більш суворе покарання.

Зрештою, Рівненський апеляційний суд пристав на доводи прокурора, що особливо тяжкі злочини проти життя законослухняного громадянина вчинені з корисливих мотивів і за попередньою змовою особами без внутрішніх моральних гальм, а тому є небезпечними для суспільства, скасував попередній вирок та ухвалив нове рішення, яким засудив обвинувачених до 15 років позбавлення волі кожного. У частині виплати компенсацій рішення залишилось без змін.

 

Коментар
28/01/2022 Четвер
27.01.2022