стрічка

На Волині тестуватимуть новий препарат для лікування коронавірусу

22 Жовтня 2021, 14:20
У Волинській обласній лікарні тестуватимуть новий препарат для лікування коронавірусу 288
У Волинській обласній лікарні тестуватимуть новий препарат для лікування коронавірусу

Волинська обласна клінічна лікарня отримала новий сучасний противірусний препарат від компанії Pfizer (Файзер) для лікування амбулаторних пацієнтів з COVID-19.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав завідувач пульмонологічного відділення лікарні Олег Яковенко.

Дане клінічне дослідження – це шанс для кожного пацієнта з COVID-19 отримати лікування сучасним противірусним препаратом від компанії Файзер під постійним спостереженням обласних спеціалістів, щоб зменшити ризик виникнення важкого перебігу коронавірусноі хвороби та уникнути госпіталізаціі в першу чергу пацієнтам з групи ризику.

Сучасна стратегія етіотропної (противірусної) терапії COVID-19 полягає у застосуванні противірусних препаратів при перших симптомах хвороби для лікування (а також для профілактики контактних осіб) легкого перебігу COVID-19, та з метою попередження ускладнень з ймовірним розвитком важкого COVID-19.

В рамках міжнародного наукового клінічного дослідження з дозволу ДЕЦ МОЗ України Волинська обласна клінічна лікарня отримала новий сучасний противірусний препарат від компанії Pfizer (Файзер) для лікування амбулаторних пацієнтів з COVID-19, який потрібно встигнути призначити на ранньому етапі захворювання (до 5 дня хвороби).

«Не гайте час, звертайтесь до нас за допомогою та додатковою інформацією за номером 0505470790», – написав лікар.  

Коментар
27/11/2021 П'ятниця
26.11.2021