стрічка

Старовижівська лікарня боргує за теплопостачання майже 700 тисяч гривень

22 Жовтня 2021, 14:38
Старовижівська багатопрофільна лікарня 248
Старовижівська багатопрофільна лікарня

Відбулося позачергове чотирнадцяте засідання сесії Старовижівської селищної ради.

Його провели 20 жовтня. Про це повідомили на сайті Старовижівської громади.

Проведення сесії спонукала ситуація, що склалася у діяльності комунального некомерційного підприємства «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради. Установа має непогашену заборгованість за надані послуги з теплопостачання за опалювальний період з жовтня 2020 року по квітень 2021 року, яка складає 698,1 тисячі гривень.

Ця заборгованість виникла в період перебування лікарні в комунальній власності колишньої Старовижівської районної ради та на момент передачі в комунальну власність Старовижівської селищної ради не була зареєстрована в органах державної казначейської служби.

 На засіданні були присутні директорка КНП «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Тетяна Свіржевська, керівники суміжних територіальних громад, жителі яких отримують медичні послуги у комунальному підприємстві.

Після тривалої дискусії депутати селищної ради прийняли рішення, відповідно до якого напрацювали механізми погашення заборгованості, що дасть змогу розпочати опалювальний сезон у цьому медичному закладі.

Читайте також: У старовижівській лікарні проводять гістероскопічне обстеження. 

 

Коментар
27/11/2021 П'ятниця
26.11.2021