стрічка

У Володимирі ветерани та військовослужбовці зустрілися із міським головою

14 Жовтня 2021, 17:36
У Володимирі ветерани та військовослужбовці зустрілися із міським головою 172
У Володимирі ветерани та військовослужбовці зустрілися із міським головою

З нагоди Дня захисників та захисниць України, свята Покрови, Дня українського козацтва та Дня створення УПА міський голова Ігор Пальонка зустрівся з військовослужбовцями та ветеранами.

Голова громади привітав присутніх із важливими для усіх українців святами, які відзначаються в цей день, після чого обговорили актуальні теми та проблемні питання, що їх турбують, інформують на сторінці громади у фейсбуці.

На зустрічі військовослужбовці та ветерани підіймали питання виділення земельних ділянок, створення місць для активного відпочинку та занять спортом на території громади, належної організації пільгових перевезень.

Однією з актуальних проблем є отримання житла ветеранами. За словами військовослужбовця, що порушив це питання, черга не просувається досить довгий час, також є питання до порядку визначення черговості видачі квартир. Також обговорили питання видачі земельних ділянок для учасників АТО. За словами міського голови, за пів року очікують на зрушення в цьому питанні, оскільки вносяться зміни в генеральний план села Новосілки, де буде передбачений масив для учасників АТО.

Ще одне болюче питання для захисників – реабілітація. Як зазначили присутні на заході дружини військових, держава не опікується даним питанням належним чином, тож висловили прохання розв'язати цю проблему на рівні громади.

Також говорили про перевезення. За словами присутніх на заході, є випадки, коли водії не хочуть брати пільговиків на міські та міжміські рейси. Також на автостанції, що розташована на території міста, неохоче видають квитки за посвідченням учасника АТО/ООС.

Говорили військові й про можливість отримання нагороди від міста для їхніх побратимів, які цього заслуговують своєю відданою службою на благо країни.

Також ветерани та військовослужбовці обговорили з міським головою необхідність розбудови міста, його оновлення та створення належних місць для відпочинку та розваг. 

Читайте також: Військовослужбовці у Володимирі отримають ордери на службові квартири

 

Коментар
22/10/2021 П'ятниця
22.10.2021