стрічка

У Ковелі урочисто вшанували захисників та захисниць України

14 Жовтня 2021, 14:37
У Ковелі урочисто вшанували захисників та захисниць України 164
У Ковелі урочисто вшанували захисників та захисниць України

У переддень свята – Дня захисників та захисниць України в Ковелі біля пам’ятника борцям за волю України відбувся урочистий захід.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Звертаючись до ковельчан, міський голова Ігор Чайка  зауважив, що  14 жовтня, у День Покрови,  ми відзначаємо - День захисників та захисниць України, річницю утворення УПА, День козацтва. Він висловив вдячність ветеранам війни, військової служби, учасникам національно-визвольних змагань, військовослужбовцям, учасникам АТО та ООС, волонтерам. Також Ігор Чайка презентував тематичну експозицію з промовистою назвою «Зерно».  

«Кожен, хто віддав життя за рідну землю, продовжується  в своїх дітях. Ви можете бачити 14 портретів воїнів нашої громади, які полягли за Україну, і портрети їх дітей», – зауважив він.

Уздовж бульвару Лесі Українки розмістили світлини: Олександра Абрамчука, Олександра Артемука, Олега Вишневського, Романа Данилевича, Сергія Дем’яника, Андрія Задорожнього, Володимира Кияна, Ігоря Кірєєва, Миколи Кравчука, Андрія Мостики, Олексія Тарасюка, Анатолія Шиліка, Олександра Ярмолюка, Сергія Корнача

А також сфотографовані, за згодою матерів, 18 дітей різного віку: Артемуки – Максим, Іван, Дарина; Тарасюк Дарина; Ярмолюки – Максим та Нікіта; Шиліки – Тетяна і Артем; Данилевич Іванна; Вишневські – Євген та Соломія, Кірєєва Тетяна; Задорожні – Андрій та Анна; Корнач Дарина; Кравчуки – Ілля і Таїсія; Киян Данило

Також до присутніх звернувся кіборг Віталій П’ясецький:

«Боротьба ще не завершилася, тому що українці  продовжують відстоювати свою державу. На кожному опорному пункті, на лінії розмежувань стоять українські бійці. Вони там, щоб ми могли жити спокійно в незалежній країні. Пам’ятаймо про це», – сказав Віталій П’ясецький.

Пам’ять про загиблих патріотів – захисників України вшанували хвилиною мовчання, а панахиду відслужили священники Православної Церкви України.

Присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Потому учасники мітингу пройшли до Меморіалу Слави, де була освячена оновлена стела на честь загиблих в АТО земляків та Героїв Небесної Сотні.

 

 

Коментар
22/10/2021 П'ятниця
22.10.2021