стрічка

Дубно: за знущання над дружинами можуть потрапити за ґрати двоє чоловіків

13 Жовтня 2021, 19:17
Дубно: за знущання над дружинами можуть потрапити за ґрати двоє чоловіків 171
Дубно: за знущання над дружинами можуть потрапити за ґрати двоє чоловіків

За знущання над дружинами у Дубні судитимуть двох чоловіків.

За процесуального керівництва  Дубенської  окружної прокуратури до суду скеровали два обвинувальні акти відносно чоловіків, які вчиняли домашнє насильство. Про це повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі.

Під час досудового розслідування встановити, що чоловіки систематично принижували своїх дружин, вчиняли  фізичне та психологічне насильство відносно своїх близьких осіб, погрожували їм фізичною розправою, що призвело до психологічних страждань потерпілих та погіршило якість їх життя.

При цьому, попередні адміністративні санкції, накладені судом на правопорушників, не вплинули на них та не змінили їх поведінку. Обвинувачені і надалі систематично вчиняли відносно своїх близьких акти психологічного насильства у вигляді умисних безпричинних образ, нецензурної лайки, погрози завдати тілесних ушкоджень, що викликало у потерпілих побоювання за свою безпеку, спричинили їм емоційну невпевненість та завдали шкоди психічному здоров’ю.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Нагадуємо, що в Україні з початку 2019 року діє Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» і домашнє насильство в нашій країні є злочином. Закон гарантує невідворотність покарання для домашнього кривдника.

Примітка: відповідно до частини 1 статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана  кримінальному покаранню, доки  її вину  не буде  доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Коментар
21/10/2021 Четвер
21.10.2021