стрічка

Американці навчатимуть волинян створювати комфортні умови життя для людей

04 Жовтня 2021, 09:00
У Києві відбулося урочисте відкриття проєкту «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування», для реалізації якого разом з ще двома регіонами визначена й Волинська область 473
У Києві відбулося урочисте відкриття проєкту «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування», для реалізації якого разом з ще двома регіонами визначена й Волинська область

У Києві відбулося урочисте відкриття проєкту «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування», для реалізації якого разом з іще двома регіонами визначена й Волинська область.

За результатами першого відбору проєкту USAID, десять громад Волині успішно пройшли відбір, – повідомляють у пресслужбі Шацької селищної ради, яка також увійшла до цього списку.

Читайте такожВ селі Піща будують «Веселий дворик» для дітей

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочало нову програму в галузі підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування в рамках проєкту «Говерла», спрямовану на посилення децентралізації та систем місцевого самоврядування по всій Україні.

Читайте такожВ Шацьку обговорили проблему шкідливого впливу відходів на навколишнє середовище

П'ятирічна програма «Говерла» вартістю 74 мільйонів доларів США сприятиме просуванню реформи Уряду України щодо децентралізації шляхом підтримки політичних і законодавчих реформ, зміцнення місцевих органів влади й створення механізмів взаємодії громадян з органами влади на місцевому та національному рівнях.

«Наша мета – створити комфортні умови життя для людей в громадах, підвищити якість і доступність соціальних і державних послуг. Вдячний Уряду США за вагому підтримку в досягненні цієї цілі», – зазначив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час урочистого відкриття проєкту.

Коментар
18/05/2024 П'ятниця
17.05.2024