стрічка

Здолбунівський спортсмен виборов чотири медалі на Кубку світу з кікбоксингу

22 Вересня 2021, 08:25
Здолбунівський спортсмен виборов чотири медалі на Кубку світу з кікбоксингу ФОТО 450

Спортсмен зі Здолбунова Костянтин Яльницький став дворазовим чемпіоном світу, а також здобув срібну і бронзову медалі на цих змаганнях.

Упродовж 16-19 вересня в Будапешті відбувався Кубок світу з кікбоксингу WAKO, на якому з-поміж інших спортсменів виступали й українські бійці. Як повідомляли раніше, рівненські кікбоксери здобули чемпіонські звання та медалі на Кубку світу.

Значно поповнилася скарбничка спортивних нагород Здолбунівської громади, адже Костянтин Яльницький здобув чотири медалі різного ґатунку. У надважких поєдинках юний здолбунівчанин завоював два золота, ставши чемпіоном світу, а також виборов срібну і бронзову медалі.