Любомльський «Рубіж» переграв ківерцівський «Локомотив»

06 Вересня 2021, 11:40
Футбол 345
Футбол

Стартувало друге коло обласного чемпіонату з футболу, де у першій лізі змагається любомльський «Рубіж»

Любомльчани 5 вересня на своєму полі приймали ківерцівський «Локомотив». Про це пише Наше життя.

Сім забитих м’ячів і два протилежних за змістом тайми побачили уболівальники, які завітали на міський стадіон «Колос». Господарі розпочали доволі жваво, домінували  на полі, по два рази забивши у середині та наприкінці першого тайму — 4:0.

По перерві картинка змінилася кардинально. На початку другого тайму «залізничники»  відквитали два м’ячі, а у компенсований час зуміли скоротити розрив у рахунку до мінімуму — 4:3. Звучить парадоксально, але скидалося на те, що фінальний свисток став рятівним для «Рубежа», який все-таки зберіг зумів зберегти переможний рахунок.