стрічка

Фельдшерка з Камінь-Каширщини спробувала свої сили на відомому шоу талантів

28 Серпня 2021, 18:00
Фельдшерка з Піщаного випробувала себе в телешоу “Україна має талант” 962
Фельдшерка з Піщаного випробувала себе в телешоу “Україна має талант”

Дев’ятнадцятирічна Світлана Смаль з Піщаного взяла участь у перед кастингу нового сезону відомого всеукраїнського телепроєкту «Україна має талант», черговий випуск якого вийде на екрани телевізорів вже восени.

Про це пише сайт Полісся.

Для участі в конкурсі дівчина обрала пісню на слова української авторки Оксани-Максимишин-Корабель «Мамо, не плач».

Цей проникливий твір-присвята Героям Майдану зазвучав її голосом, як музичний факт того, що відображає сьогодення в умовах російсько-української війни та нашої новітньої боротьби за Незалежність України.

Світлана чекає на рішення членів журі щодо її участі у подальших етапах конкурсу талантів і пізнає основи роботи у медицині. У колективі Камінь-Каширського відділення екстреної медичної допомоги трудиться віднедавна, лише другий місяць. Молода медичка наслідує приклади відомих досвідчених та амбітних людей, які поруч з професійним фахом шліфують і здібності, даровані природою.

«Музика супроводжує мене із раннього дитинства. Усі жінки нашого сімейства напрочуд гарно співали, хоч ніхто з них не пов’язав життя із професійною сценою. Я теж не є винятком. Адже попри те, що навчалась чотири роки у музичній школі у класах бандури та вокалу, при виборі професії чомусь надала перевагу медицині», – розповідає Світлана.

Тим часом, здобуваючи фах у Луцькому медичному коледжі, мистецький талант дівчини нестримно пробивався з душі на світ, як весною зелений пагін із землі. Тож чи не в усіх культурно-масових заходах області Світлана представляла свій навчальний заклад як співачка, виразно виконувала вокальні твори під власний акомпанемент бандури.

І хоч Світлана пов’язала свою долю з медичною сферою, вона й далі продовжує випробовувати сили в різноманітних конкурсах, виступає на святкових заходах, що відбуваються на теренах Камінь-Каширщини. 

До речі, і цими днями вона взяла участь у концерті, присвяченому ювілею Незалежності України – виступила із вокальним номером на парковій сцені нашого міста.

Коментар
27/05/2022 П'ятниця
27.05.2022