стрічка

У Ковельському районі відбувся фестиваль громад

09 Серпня 2021, 16:06
У Ковельському районі відбувся фестиваль громад 261
У Ковельському районі відбувся фестиваль громад

У селі Задиби Ковельського району відбувся районний фестиваль громад «Живи та міцній, Україно, під прапором неба й родючих ланів».

Про це інформує Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

Його ідейними натхненнями стали Ковельська районна рада і Ковельська РДА. Таким чином, в районі розпочалася серія заходів, яка присвячена 30-річниці Незалежності України.

Захід став особливим об'єднувальним моментом для 23 громад новоутвореного Ковельського району Волинської області. Фестиваль відбувався на території угідь фермерського господарства «Перлина Турії» — просто серед ланів пшениці та соняшникових полів. 

У фестивалі взяли участь такі громади: Ковельська, Любомльська міські, Голобська, Люблинецька, Головненська, Заболоттівська, Ратнівська, Старовижівська, Луківська, Турійська, Шацька селищні, Велицька, Дубівська, Колодяжненська, Поворська, Вишнівська, Рівненська, Велимченська, Забродівська, Самарівська, Дубечненська, Сереховичівська, Смідинська сільські територіальні громади.

Зауважимо, що це — перший, але великий фестиваль громад нового району. З вітальними словами до присутніх звернулися представники влади різних рівнів та гості свята. 

«Ми разом з вами створили ці громади, а нині - пишаємося їхніми здобутками. Тим паче, що кожна громада — унікальна. Цей фестиваль — це чудовий приклад об'єднання зусиль влади, громад та соціально відповідального бізнесу, чудовий взірець спільної робити», — зауважила виконавча директорка Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Мар'яна Конончук

«Фестиваль громад — це унікальний спосіб об'єднання громад. Тому бажаємо Ковельському району першості в конкурентній боротьбі з іншими», — додала вона. 

На гостей фестивалю очікували флешмоб «Ти у мене єдина», під час якого присутні представники громад вишикувалися у формі карти України, виступи аматорських колективів територіальних громад Ковельського району, святкові експозиції територіальних громад, майстер-класи майстрів народного мистецтва, розваги для дітей для дорослих та виїзна торгівля.

У якості подарунків кожна громада отримала мапу своєї громади, а також брендовані намети від спонсора, де вони змогли презентувати свої регіональні особливості.

Читайте також: Ковельщина: у Колодяжному почали реставрувати «Білий» будинок Косачів

Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром