стрічка

На Волині виявили перших інфікованих штамом «Дельта»

05 Серпня 2021, 13:45
У сімох волинян підтвердили штам «Дельта» 425
У сімох волинян підтвердили штам «Дельта»

У сімох волинян підтвердили штам «Дельта».

Про це пише Волинський обласний лабораторний центр. 

До ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» надійшли результати секвенування та підтвердження мутації вірусу SARS-CoV-2 у зразках носоглоткових змивів, відібраних від хворих на COVID-19 мешканців області.  Секвенування проведено Інститутом молекулярної біології та генетики НАН України.

Із дев'яти зразків, надісланих до референс–лабораторії вірусологічних досліджень ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», у семи випадках виявили штам SARS—CoV-2 Delta, B.1.617.2.

За результатами епіднагляду встановлено, що зразки носоглоткових змивів відібрані від осіб віком 21 – 67 років, із них п'ять жінок та два чоловіка. 

Серед них мешканці Володимир-Волинської ТГ (4 особи), Луцької ТГ, Ковельської ТГ, Іваничівської ТГ (по 1 особі), п’ятеро із них непрацюючі. 

Усі лікувались амбулаторно, від COVID-19 не щеплені, станом на сьогодні усі хворі одужали. 

В жодному випадку в ананмнезі  історія подорожі за межі України відсутня, що свідчить про місцеву передачу вірусу. Епідеміологічне спостереження за вогнищами триває.

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
25/01/2022 Вівторок
25.01.2022