стрічка

ВНУ посів 23 місце у рейтингу найпопулярніших серед абітурієнтів

26 Липня 2021, 18:20
ВНУ імені Лесі України 604
ВНУ імені Лесі України

До вищих навчальних закладів країни подали більше 1,7 мільйона заяв від вступників.

У тому числі,  1,2 мільйона заяв подали абітурієнти на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та медичного магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання. Про це йдеться на порталі Освіта.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання, завершено.

Як і минулого року, лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка. Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Четверту та п’яту сходинку посідають Національний авіаційний університет та Національний університет «Львівська політехніка».

Натомість Волинський національний університет імені Лесі Українки увійшов до ТОП-25 найпопулярніших серед вступників, посівши 23 сходинку.

Читайте також: Чотирнадцять тисяч вступників обрали ВНУ імені Лесі Українки

Коментар
28/01/2022 П'ятниця
28.01.2022