стрічка

Рік від «Луцького теракту»: коли слід очікувати вироку та як поводить себе Максим Кривош

21 Липня 2021, 17:40
Максим Кривош 188
Максим Кривош

Обвинуваченого у тероризмі та ще чотирьох статтях кримінального кодексу Максима Кривоша з рідних та друзів, відвідує лише рідний брат. 

Про це Суспільному розповів начальник Луцького слідчого ізолятора Сергій Киреєв.

В СІЗО Кривош перебуває з липня 2020 року.

«Декілька разів на офіційні побачення приходив його рідний брат, приносив продуктові набори», – каже начальник слідчого ізолятора. З його слів, працівники СІЗО щоденно контролюють поведінку Кривоша, як і інших засуджених.

«Наразі порушень режиму він не допускає. Умови тримання у камері відповідають усім нормам законодавства», – додав Сергій Киреєв.

За теперішніх темпів розгляду справи, до кінця року Максиму Кривошу можуть оголосити вирок, – розповів суддя-спікер Луцького міськрайонного суду Андрій Подзіров.

«Наразі стадія дослідження доказів, допитують потерпілих, із 23-х допитали майже всіх. Відповідно до порядку, свідків ще не допитано. Вину він не визнає повністю. Щодо покарання – сторона обвинувачення буде її оголошувати на стадії дебатів», – каже суддя-спікер.

Упродовж року в обвинуваченого тричі змінювався адвокат. Зараз інтереси Кривоша у суді представляє Віктор Коренга. Телефоном  він розповів, що за домовленістю з підзахисним, жодних коментарів по справі не дає.

Читайте також: «Моя смерть взрывам не помеха»: все, що відомо про «луцького терориста»

 

Коментар
03/08/2021 Вівторок
03.08.2021
02.08.2021