стрічка

Житель Криму розшукує жінку, яка народила і відмовилась від нього у Володимирі

21 Липня 2021, 15:20
Віктор Редька 175
Віктор Редька

Уродженець Володимира-Волинського Віктор Редька розшукує біологічну матір, яка відмовилась від нього в пологовому 46 років тому. 

Чоловік просить відгукнутись усіх, хто знає про неї хоч якусь інформацію, — пише БУГ.

Віктор Редька розповів, що народився 18 лютого 1975 року в пологовому будинку Володимира-Волинського. Через кілька днів біологічна мама від нього відмовилася, і його перевезли в Луцький дитячий будинок. Там він перебував до двох років. А потім хлопчика всиновили. У 1982 році прийомна сім’я разом з сином переїхала в Крим, де він проживає і зараз.

У моєму свідоцтві про народження вказано, що я народився у Володимирі 18.02.1975 року. Все інше я знаю зі слів своїх прийомних батьків. Але цього дуже мало, щоб віднайти свою рідну маму, – зауважив чоловік.

Віктор Редька
Віктор Редька

За його словами, є інформація, що матері на час пологів було 16-17 років, і вона була студенткою мед чи педучилища. Також є дані, що батько дівчини був партійним, і через це, найімовірніше, її й змусили відмовитись від сина.

Це все, що мені вдалося дізнатися про рідну маму. Тому я надіюсь на небайдужих людей. Можливо, хтось про неї щось знає, то дуже прошу – розкажіть мені. Я хочу віднайти свою маму. Адже вона, незважаючи ні на що, моя рідна людина, – наголосив Віктор.

Написати Віктору можна на його сторінку в фейсбуці.

Читайте також: «Є всі шанси знову ходити»: просять допомогти зібрати кошти на реабілітацію молодій волинянці

Віктор Редька в дитинстві
Віктор Редька в дитинстві

Віктор з прийомною мамою
Віктор з прийомною мамою

 

Коментар
03/08/2021 Вівторок
03.08.2021
02.08.2021