стрічка

Волиняни здобули вісім медалей на двох всеукраїнських змаганнях

25 Травня 2021, 08:20
399

У Рівному відбувся чемпіонат України та Кубок України з велосипедного спорту маунтенбайк.

Змагання тривали з 20 по 23 травня. У змаганнях взяли участь 15 команд, 153 спортсмени з різних куточків України. Про це повідомляє пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

Волинські спортсмени, учні ВОШВСМ показали чудові результати та поповнили скарбничку області 8-ма медалями.

Отже, Ірина Шиманська стала чемпіонкою на дистанції шорт-трек і здобула срібло на Кубку України в дисципліні шорт-трек серед жінок.

Валерія Іосенко й Уляна Левченко вибороли срібло в парній гонці крос-кантрі серед юніорок. У гонці шорт-трек у напруженій боротьбі велосипедистки здобули 1 і 2 місця.

У гонці шорт-трек Валерія Іосенко виборола золото, а Уляна Левченко срібну нагороду. У гонці крос-кантрі Валерія Іосенко посіла 2 позицію.

Владислав Грушецький виборов 2 місце в гонці шорт-трек серед юнаків та посів 4 сходинку на дистанції крос-кантрі.

4 місця також посіли Войтович Надія в гонці крос-кантрі серед дівчат і Левченко Богдана в гонці шорт-трек серед юніорок.

Готували спортсменів Заслужений тренер України Віктор Ковальов, Валентина Матвійчук-Жолнач і Давид Ковальов.