Поліція розслідує, чому травмувались комунальники у Нововолинську
Під час проведення робіт, як попередньо встановило розслідування, в дренажному колодязі робітники перебували без захисних масок, внаслідок чого втратили свідомість та впали. Чоловіки отримали тілесні ушкодження, їх госпіталізували.
Повідомлення про травмування співробітників одного із місцевих комунальних підприємств надійшло до поліції від медиків 18 травня. Про це інформують у поліції Волині.
За цим фактом поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
У рамках кримінального провадження перевіряють, чи належно виконували свої обов’язки щодо контролю за дотриманням працівниками підприємства правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою службові особи.
Досудове слідство, під час якого будуть встановлені всі причини та обставини події, триває.
Читайте також:
- Іваничі
За фактом травмування осіб на очисних спорудах у Нововолинську розпочали кримінальні провадження
- Район.IN.UA
На Камінь-Каширщині 57-річна мотоциклістка злетіла у кювет
- Камінь-Каширський
На Камінь-Каширщині жінка за кермом мотоцикла злетіла у кювет
- Луцьк
Як отримати компенсацію за травми через неприбраний сніг та ожеледицю