стрічка

Лучанин влаштував підпільний алкоцех у власному помешканні

14 Травня 2021, 13:41
387

У Луцьку припинили незаконне виготовлення алкогольних напоїв.

Про це повідомляє Державна фіскальна служба у Волинській області.

Так, в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених статтями 199, 204 Кримінального кодексу України, встановили, що житель міста Луцька здійснював виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом відомих торгових марок.

Чоловік обладнав підпільний алкоцех у приміщенні власного помешкання, де здійснював змішування, фільтрацію та розлив «кустарним» способом фальсифікату у тару. Опісля продукція проходила етапи «коркування» та обклеювання підробленими марками акцизного податку.

Правоохоронці провели огляд гаражного приміщення одного з гаражних кооперативів Луцька, де виявили місце зберігання сировини, зокрема рідини з характерним запахом спирту та фурнітури для розливу горілчаних виробів (картонні короби з написом «Пшенична» та тару типу «Bag in box»).

В ході проведення заходів податкова міліція вилучила понад 300 літрів рідини з характерним запахом спирту, майже 50 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв та значну кількість марок акцизного податку з явними ознаками підробки.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Читайте також: На Кривому Валу почали штрафувати водіїв, які не заплатили за парковку

Коментар
20/01/2022 Четвер
20.01.2022
19.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром