У Шацьку відбулися змагання з воркауту.

Їх провели 9 травня. Про це повідомляють у Центрі фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» селища Шацьк.

Спортивний захід організували Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у Шацькій громаді на шкільному стадіоні ОЗ НВК «ЗОШ І-III ступенів – гімназія» селище Шацьк.

До участі запрошували учасників від 10 до 75 років.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Шацька, Світязя, Самійличі, Столинські Смоляри та Забужжя Рівненської ТГ.

У силовому воркауті учасників поділили на три вікові групи: 10-13 років, 14-17 років та 18 і вище. А фристайл (вільні вправи) об’єднав всіх учасників.

Суддею змагань був Петро Пех, директор Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Допомагав у суддівстві Ігор Самолюк, тренер спортивного клубу дзюдо «Континіум».

Приємно було чути слова похвали від Василя Семенюка, ветерана спорту, якому дуже сподобалося проведення змагань з воркауту. Він розповів присутнім про свої виступи з гімнастики на всесоюзних змаганнях та навіть показав фото того часу.

• 3 місце – Сергій Зуб (Шацьк) 27 разів та 24 рази в другій спробі

Індивідуальний фристайл (вільні вправи) оцінювали балами за складністю та видовищністю.

• 1 місце – В’ячеслав Кущик (Самійличі)
  • 2 місце - Іван Солодуха (Шацьк)

Переможці та призери отримали медалі та цінні подарунки від Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Окремої похвали на цих змаганнях заслуговує Кущик В’ячеслав з Самійлич. Він здобув першість у своїх категоріях. Окрім цього, хлопець забрав головний кубок з фристайлу, показавши захопливий виступ.

Присутніх вразив своєю фізичною підготовкою Борис Голядинець. Він зайняв перші місця у своїх категоріях.

Організатори висловлюють подяку Сергію Карпуку, голові Шацької ТГ, Оксані Юхимук, начальниці Центру розвитку громади Шацької селищної ради, Валерію Михальчуку, директору ОЗ НВК «Шацька ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», Сергію Стадніку, директору Шацької ДЮСШ за сприяння та допомогу в організації спортивного свята.