стрічка

Рівненщина: за розбещення дитини чоловік 6 років сидітиме за ґратами

07 Травня 2021, 11:43
258

У Волинському апеляційному суді залишили в силі рішення суду першої інстанції щодо 35-річного чоловіка, який  у 2019 році в Здолбунові зґвалтував 10-річну дівчинку.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.

Подія трапилась у місті Здолбунів Рівненського району у березні 2019 року. Тоді, в під’їзді одного з багатоквартирних житлових будинків, чоловік скористався відсутністю людей поряд та вчинив щодо 10-річної дитини фізичне розбещення, спрямоване на задоволення власної статевої пристрасті, чим порушив статеву недоторканість дівчинки.

Під час судового розгляду винуватець своєї вини не визнав. Однак, причетність чоловіка підтвердили сукупністю зібраних та досліджених доказів. Судом першої інстанції його засудили до позбавлення волі строком на 6 років.

Однак, обвинувачений не погодився із цим вироком, вважаючи його надто суворим і оскаржив рішення в апеляційному суді. Втім, Волинський апеляційний суд, перевіривши вирок в межах апеляційних скарг, залишив в силі рішення суду першої інстанції, а скаргу обвинуваченого – без задоволення.

Читайте також: У Старому Корці з колодязя дістали тіло чоловіка

Коментар
22/06/2021 Вівторок
22.06.2021