стрічка

У поліції Рівненщини – нові призначення

01 Травня 2021, 15:43
Роман Штеба 2403
Роман Штеба

У поліції – кадрові зміни. 

Під час відеоселекторної наради про готовність до забезпечення публічної безпеки та порядку на Великдень звітували керівники територіальних підрозділів. Крім того, начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський 1 травня представив нових керівників апарату поліції області та Рівненського районного управління. Про це інформують в пресслужбі поліції Рівненщини.

Так, заступником начальника ГУНП в Рівненській області – начальником кримінальної поліції став Сергій Крошко. Посаду начальника Рівненського районного управління поліції обійняв Роман Штеба, а його заступником по лінії кримінальної поліції призначили Сергія Волкова. 

Привітав керівника рівненської поліції Романа Штебу і міський голова Олександр Третяк.

Як зазначив керівник Рівного, тільки у тісній взаємодії можна досягнути бажаного результату, а у поліцейських на сьогодні мають бути не тільки нові обличчя, а й нові підходи до роботи, до забезпечення правопорядку заради безпеки громадян.  

Роман Штеба подякував за довіру та зазначив, що разом із підлеглими вживатиме усіх заходів у протидії, зменшенні рівня злочинності, служитиме на благо рівнян та жителів району.

Крім того, Олександр Третяк разом із Олексієм Камишанським оглянули умови несення служби поліцейських та майбутнє приміщення фронт-офісу, який після завершення усіх ремонтних робіт запрацює у Рівненському районному управлінні поліції.

Наостанок, керівник поліції області наголосив особовому складу на безумовному дотриманні дисципліни та законності під час забезпечення правопорядку у великодні свята.

Читайте також: В Україні прописку можна буде змінювати онлайн

Домашнє насильство: куди телефонувати, якщо не готові звертатися в поліцію


 

Коментар