стрічка

Волинянка здобула перемогу на Кубку України з веслування

16 Квітня 2021, 16:24
543

Спортсменка з Боратина Ольга Демчина здобула перемогу на Кубку України з веслування на байдарках та каное.

Про це йдеться на сайті Боратинської громади.

У місті Дніпро завершився Кубок України з веслування на байдарках та каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, який проходив з 9 по 12 квітня.

На змаганнях команда Волинської області показала високий результат, посівши 3 загальнокомандне місце, 3 командне місце серед дорослих та 8 командне місце серед юніорів, та здобувши у скарбничку цілу низку медалей різного ґатунку, – йдеться у повідомленні пресслужби Управління у справах молоді та спорту ОДА.

Боратинську громаду на Кубку представляла жителька Боратина Ольга Демчина. Заїзди виявилися вдалими для нашої байдарочниці, за підсумками виступів на різних дистанціях Ольга показала такі результати: