стрічка

Рівненські веслувальники десять разів піднялися на п’єдестал Кубка України

12 Квітня 2021, 19:58
732

У місті Дніпро завершився Кубок України з веслування, на якому рівненські плавці здобули комплект нагород.

Змагання веслувальників на байдарках і каное тривали 9-12 квітня. Як повідомляють на сторінці Рівненської ОШВСМ, у рівнян – десять медалей, зокрема три золотих.

Микита Бруханський здобув золото на дистанції К-2-1000 м та став третім на К-2-500.

Другими на дистанціях С-2 500 і К-4-1000 м стали Катерина Безнюк і  Владислав Тарасюк відповідно. А на дистанції С-2-200 Катерина Березнюк виборола бронзу.

Назар Рудюк переміг на дистанції С-2-200, Олена Циганкова три рази була третьою на дистанціях С-1-500 м, С-2-500 м, С-2-200 м. Ще у млинівської веслувальниці золота медаль на С-1 5000 м.

Четверо рівненських спортсменів відібрали до складу національної збірної команди України з підготовки до міжнародних стартів. таке право завоювали це Олена Циганкова, Андрій Шкарнега, Микита Бруханський та Катерина Безнюк.

Тренують спортсменів Олександр Щипцов, Леонід Камлочук та Олександр Максимчук.