стрічка

Перший день Кубку України з веслування приніс у скарбницю Волині п’ять нагород

10 Квітня 2021, 12:08
614

9 квітня в місті Дніпро стартував кубок України з веслування на байдарках та каное пам’яті Юлії Рябчинської, який триватиме до 12 квітня.

У змаганнях участь беруть спортсмени збірної Волинської області, які у перший день здобули медалі у скарбничку області. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Першого змагального дня срібно на дистанції 1000 метрів завоювали: Віктор Свиридюк в каное-одиночці та Христина Алєксєєнко в байдарці-одиночці серед дорослих. Серед юніорів срібним призером став Тарас Семенюк в каное-одиночці.

На третю сходинку п’єдесталу Кубка України піднялися Юрій Вандюк в каное-одиночці та Ілона Грабовець в каное-одиночці серед дорослих.

Нагадаємо, що ці змагання є першим етапом відбору в олімпійську збірну України.