Турійський лісгосп минулоріч заробив понад 33 мільйони гривень

10:38 08.04.2021
145

ДП «Турійське лісове господарство» минулого року продало понад три тисячі ялинок на суму майже 228 тисяч гривень і меду – на понад 25 тисяч гривень.

Про це йшлося у звіті директора ДП «Турійське лісове господарство» Дмитра Войтюка про діяльність підприємства за минулий рік, який заслухали на позачерговій сесії Турійської селищної ради – повідомляє сайт ради.

Він розповів, що держлісфонд підприємства становить 29 180 гектарів, з них майже 10 тисяч гектарів – заказники. До складу лісгоспу входить п’ять лісництв – Перевалівське, Мокрецьке, Радовичівське, Осівське, Ружинське.

Минулого року заготовили 40 188 метрів кубічних деревини від усіх видів рубок. За словами керівника ДП «Турійське лісове господарство», від реалізації лісопродукції та продукції перероблення підприємство отримало понад 33 мільйони гривень. Продаж здійснювали через аукціони, які відбувалися щоквартально.

Також ДП «Турійське лісове господарство» реалізувало понад 3,5 тисячі ялинок на суму майже 228 тисяч гривень і меду – на понад 25 тисяч гривень.

За минулий рік підприємство сплатило податків та обов’язкових платежів до зведеного бюджету у сумі 9 384 400 гривень. Зокрема у місцевий бюджет – 4 918 800 гривень.

Екологічна ситуація у наших лісах така: у 2020 році відтворили лісів на понад 172 гектарах, з них методом садіння і висівання на майже 100 гектарах, а під природне оновлення лісу залишили близько 84 гектарів.

Піднімали й питання подальшої реорганізації лісгоспів. Дмитро Войтюк зауважив, що офіційної інформації про те, що Турійське лісове господарство увійде до Володимир-Волинського району немає, це лише на рівні розмов.

Але він звернувся до депутатів з пропозицією спільно відстоювати позицію віднесення їхнього підприємства при реорганізації до Ковельського району, що є логічним і кращим варіантом для Турійської громади.

Читайте також: Свіжий березовий сік можна замовити у лісівників Волині. КОНТАКТИ

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
11 квітня
Сьогодні
Вчора
09.04.2021