На Володимирщині капітально відремонтували школу за чотири місяці

09:14 08.04.2021
398

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко 7 квітня відвідав школу в селі Зимне, де нещодавно за державні кошти завершили капітальний ремонт.

Загальноосвітня школа І-III ступенів – ліцей села Зимне є опорним закладом освіти. Саме тому обласна державна адміністрація включила освітній заклад до державної програми «Спроможна школа для кращих результатів». Зокрема, на цю школу спрямували майже 11 мільйонів гривень державної субвенції. Долучився й місцевий бюджет, який виділив більше мільйона гривень, йдеться на сайті Волинської ОДА.

Так, завдяки державній підтримці тут провели капітальний ремонт та сформували новий сучасний освітній простір для учнів.

Як розповіла директорка навчального закладу Юрія Степанюк, загалом роботи тривали чотири місяці, починаючи із серпня 2020. Зауважила, що освітній процес не зупиняли та організували навчання таким чином, щоби роботи тривали швидко і безперервно.

Перед зовнішнім оздобленням стін, стель та підлоги у школі провели заміну всіх комунікацій (системи опалення, пожежної безпеки, електричної проводки, каналізації) відповідно до чинних вимог.

Окрім цього, біля школи збудували баскетбольний майданчик, а подвір’я вимостили бруківкою.

Оглянувши усе, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко привітав колектив та громаду з успішним завершенням такого великого проєкту. Подякував підряднику та усім, хто долучився, за таку злагоджену і командну роботу, адже за такий малий проміжок часу виконали великий обсяг роботи. Також привітав колектив, подарувавши ноутбук для школи.

«Приємно вражений. Дякую усім, хто долучився до цього процесу. Освоїли кошти якісно та швидко, і майже за чотири місяці провели капітальний ремонт. Усе зроблено дуже добре, впевнений учням тут комфортно. Тому в цих стінах бажаю усім лише продуктивної праці», – на завершення сказав Юрій Погуляйко.Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
11 квітня
Сьогодні
Вчора
09.04.2021