З Турійщини на строкову службу відправили п'ятьох призовників

11:00 07.04.2021
157

На Турійщині розпочався весняний призов, який триватиме до початку червня. Службу призовники нестимуть у Військово-морських силах, Десантно-штурмових військах та Сухопутних військах.

Про це повідомляє «Волинь».

Особливо людно біля Турійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (таку назву Турійський районний військовий комісаріат має віднедавна) було 5 квітня. В цей день відбулася перша в цьому році урочиста відправка п'ятьох призовників на строкову військову службу у Збройні сили України. Проводжали майбутніх військовослужбовців їхні рідні та близькі.

До юнаків насамперед звернувся військовий комісар Антон Нестеренко. Легкої служби, Божої охорони та швидкого повернення додому побажав призовникам Турійський селищний голова Олексій Безсмертний. Разом із начальником військово-облікового столу Людмилою Кірюхіною очільник громади вручив юнакам подарунки.

А декан Турійського деканату митрофорний протоієрей Миколай Даньків благословив юнаків на відповідальний та важливий етап їхнього життя – службу в лавах ЗСУ, окропив свяченою водою та побажав майбутнім військовослужбовцям легкого проходження служби в армії. Священник подарував призовникам молитовники, щоб молитва супроводжувала юнаків щодня і була їхнім оберегом.

Ірина ПРУС

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
11 квітня
Сьогодні
Вчора
09.04.2021