стрічка

Торчинська і Горохівська громади готують стратегії розвитку

28 Березня 2021, 18:00
Громади на Волині працюють над стратегічним баченням розвитку власних територій 607
Громади на Волині працюють над стратегічним баченням розвитку власних територій

Представники двох громад на Волині  Горохівської та Торчинської, які були кілька місяців тому відібрані Програмою «U-LEAD з Європою» для експертної підтримки у сфері стратегування, нині завершують збір даних для соціально-економічного аналізу.

Про це інформує Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

Також громади опитують мешканців та підприємців щодо майбутнього громади та працюють над стратегічним баченням розвитку ТГ.

Нагадаємо, що наявність стратегії розвитку у громади відкриває нові можливості для ТГ.

«В таких умовах ще не працював ніхто», - зауважив експерт з регіонального розвитку Програми "U-LEAD з Європою" Зеновій Сірик.

Адже, значним викликом для громад стали коронавірусні обмеження, а робота над стратегіями розпочалася ще взимку, коли тривало формування нової структури тергромад.

Він додав, що найголовніше у роботі над стратегією розвитку громади  це команда та бажання щось змінити на своїй території. Щоправда, мріяти слід приземлено, спираючись на аналіз та бази з інформаціями.

Зауважимо, що не лише програми працюють над стратегіями. Такі важливі документи є в кожній області та держави в цілому. Їхній термін  до 2027 року. Тому експерти закликають ТГ планувати свій розвиток до цього періоду, щоб кореспондувати їх з регіональним та державними рівнями. Стратегія розвитку громади є важливою складовою загальнодержавної політики планування розвитку. Крім того, у цьому документі відбиватися ключові пріоритети розвитку територій громади, регіону та держави, а це своєю чергою сприяє залученню додаткових коштів та інвестицій.

Нагадаємо, що Програма зі 183 заявок обрала 48, – по дві громади на кожну область в Україні.

Читайте також: В Україні запроваджують літній час

Коментар
20/01/2022 Четвер
20.01.2022
19.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром