стрічка

Призначили керівників новоствореної Вараської райдержадміністрації. СПИСОК

18 Березня 2021, 16:03
керівний склад Вараської РДА 678 Джерело: www.facebook.com
керівний склад Вараської РДА

Вирішили кадрові питання.

У Вараській райдержадміністрації 17 березня пройшла нарада, на якій голова адміністрації Анатолій Рижий представив присутнім держслужбовцям керівний склад новоствореної райдержадміністрації. Про це інформують на сторінці РДА у facebook

Відповідно першим заступником голови райдержадміністрації став Козярець Юрій Степанович, заступником голови – Ковальчук Наталія Володимирівна, керівником апарату – Мосійчук Анатолій Миколайович. Також введена нова посада радника голови адміністрації, яку обійняв Андрєєв Дмитро Володимирович.

Керівник апарату Анатолій Мосійчук зачитав розпорядження голови Вараської райдержадміністрації щодо розподілу функціональних обов'язків керівного складу РДА.

На завершення наради Анатолій Рижий відмітив, що, не дивлячись на завершальний етап реформи децентралізації, Вараська РДА функціонує в повному обсязі. Працівники адміністрації мають активно включитися в роботу, не допускати порушення чинного законодавства керівниками територіальних громад і забезпечити законність на ввіреній їм території.

Читайте також: У Вараші буде «Дім Європи»

Коментар
25/05/2024 Субота
25.05.2024