Учасники змагань
Учасники змагань

На Любомльщині змагались рибалки

09:15 22.02.2021
153

Змагання з підлідного лову риби відбулись на Великому Згоранському озері.

Стартували вони о 9:00 21 лютого і тривали три години.

Варто зауважити, що ясна погода та різка зміна температури повітря позначилася на улові – деякі команди не піймали жодної риби.

«Загалом участь у змаганнях взяли 20 команд із Любомльщини та гості зі Світязя. Найбільше рибалок зі Згоран», – розповів організатор змагань, голова Любомльської районної організації «Українського товариства мисливців та рибалок Олександр Мікульський.

У командному заліку І місце посіла команда ПМК «Діброва», ІІ місце у команди «Римачі №1», ІІІ місце завоювала команда «Толюсьо» зі Згоран.

В особистому заліку перше місце у Олександра Дубини (ПМК «Діброва»), друге місце у Анатолія Лукашука («Толюсьо»), третє – у Івана Цвида («Прирічна» зі Згоран).

Першу рибину піймав Василь Новачук зі Згоран. Найбільшого окуня піймав Олександр Пикалюк, найбільшу щуку – Ярослав Пикалюк (обоє з команди «Пикалюк»). Найменша риба клюнула у Олександра Дубини.

Найстаршим рибалкою став багаторічний учасник змагань 84-річний Василь Пикалюк. Наймолодший рибалка – 12-річний Богдан Лесь.

У конкурсі на найкраще спорядження для зимової риболовлі переміг Тарас Васильчук з Римачів.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та цінними подарунками. Опісля нагородження учасники змагань смакували гарячою рибною юшкою.

Спонсорами змагань традиційно стали місцеві підприємці Сергій Духницький та Олег Опейда.

Фото надано та опубліковано з дозволу редакції «Наше життя».

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
1 березня
Сьогодні
Вчора