стрічка

На Рівненщині поліцейські виявили порушення у діяльності п’яти реабілітаційних центрів

05 Лютого 2021, 13:00
509

На Рівненщині тривають перевірки пансіонатів для громадян похилого віку, будинків-інтернатів для осіб з інвалідністю, реабілітаційних центрів для нарко- та алкозалежних.

У складі мобільних груп поліцейські спільно із працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій та соцзахисту, охорони здоров’я та Держпраці здійснюють перевірку суб’єктів господарювання та установи, у сфері володінні або користуванні яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Ці групи стежать за дотриманням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, – повідомляють на сайті ГУНП у Рівненській області.

«За результатами поки що 18 із перевірених таких приватних закладів утримання осіб проти їх волі наразі не виявлено. Однак, п’ять із них працювали без відповідних ліцензій: по два – у Рівненському та Вараському районах та один — у Дубенському. Всі матеріали за цими фактами зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Спільно із органами соцзахситу та охорони здоров’я ми проводитимемо подальшу перевірку, за результатами якої вживатимуться заходи реагування», – повідомив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький під час брифінгу.

Як додав заступник керівника поліції області, поліцейські також з’ясовують інформацію щодо осіб похилого віку, зокрема щодо скарг на заклад, де вони перебувають, скільки їх надходило і якого характеру. Також відслідковується майновий стан громадян на предмет законного утримання і перебування у пансіонатах, будинках для людей похилого віку та осіб з інвалідністю тощо.

Перевірки триватимуть до 15 квітня.

Коментар
11/12/2023 Понеділок
11.12.2023