Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Жителі Луцької громади можуть отримувати газ дешевше ринкових цін

14:45 14.01.2021
345

Дочірнє підприємство «ЕВОДА ТРЕЙД» комунального підприємства «Луцькводоканал» готове постачати жителям Луцької територіальної громади природний газ дешевше ринкових цін.

Газ можуть почати постачати з 20 січня. Про це під час засідання позачергової четвертої сесії міської ради заявив Луцький міський голова Ігор Поліщук, – йдеться на сайті Луцькради.

Він зазначив, що міська рада готувала звернення про зменшення ціни на блакитне паливо набагато раніше від того, коли в країні почали відбуватися незрозумілі дії з ціновою політикою на газ.

«Дочірнє підприємство «EВОДА ТРЕЙД» комунального підприємства «Луцькводоканал» пропонує послугу з придбання газу за ціною нижчою від ринкової на 20 відсотків», – сказав міський голова.

Директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк розповів, що Луцьк вже понад два роки має той інструмент, який дозволяє реально забезпечувати енергоносіями бізнес, бюджетні установи, комунальні підприємства за меншими цінами, ніж пропонують інші постачальники:

«EВОДА ТРЕЙД» є ліцензіатом по газу, працює на ринку юридичних споживачів, також ми планували працювати на ринку побутових споживачів. В реальності маржа в постачальників досить велика. Ми, як комунальне підприємство, готові працювати за мінімальну маржу для луцької об’єднаної територіальної громади. В майбутньому ми матимемо всі можливості реально давати на 20% меншу ціну для населення від тої, що пропонує будь-який постачальник в Україні, в тому числі й регіональні. У нас ці всі інструменти є, тому ми готові працювати без жодних проблем», – сказав він.

Для того, щоб громадянам з 20 січня придбати дешевший газ, необхідно змінити постачальника блакитного палива. Треба прийти до консультантів в «Муніципальний сервісний центр» та пройти швидку та безкоштовну процедуру. Достатньо взяти лише паспорт.

Читайте також: Луцькі депутати закликали уряд не підвищувати тарифи

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
28 січня
Сьогодні
Вчора